להצית את התשוקה במערכת היחסים שלך

קיבלנו מספר פניות של גברים שמתלוננים על חוסר בפעילות מינית בזוגיות שלהם, אז להלן כמה הצעות לשיפור חיי המין שלך.

אורח חיים: בחן את אורח החיים שלך כדי לוודא שאתה מקצה את הזמן לקיום יחסי מין עם בת זוגתך. יחסי מין הם דפוס, הרגל, משהו שצריך להתרחש על בסיס קבוע אחרת תמיד יבואו דברים אחרים שידחפו את זה החוצה. התנהג כמאהב מצליח. זכור את הפתגם: או שתעשה את זה או שתאבד את זה.

סדר עדיפויות: אחת הטעויות הגדולות ביותר שזוגות עושים כשיש להם ילדים, הם מפסיקים להיות חברים ואוהבים, והם הופכים לאמהות ואבות. להיות הורה הוא רק אחד התפקידים שאתה משחק,  המרוץ אחרי הקריירה והכסף גם משחק תפקיד חשוב .להזניח את התפקיד של בן הזוג ואת המאהב היא טעות איומה. ייתכן שתצטרך להשקיע פחות זמן במשרד או ללמוד לומר לא למחויבויות אחרות.

חשיבות: הפוך את חיי המין שלך לפרויקט. קבלו החלטה מחייבת זה לזו לעביר את הסקס למקום גבוה יותר בסדר העדיפויות. אינטימיות גופנית במערכת יחסים ראויה לתשומת לב רבה. אתה יכול להתחיל על ידי ביצוע שינויים קטנים. להשכיב את הילדים לישון מוקדם, לא להירדם על הספה וללכת לישון עם בת זוגתך ולשם שינוי רצוי באותו הזמן.

דרכי פעולה: שאל את עצמך מה אתה יכול או לא יכול לעשות כדי לתרום למצב, וכיצד אתה יכול לשנות דברים. אנחנו קוראים לזה משחק מקדים למוח: גירויים ויזואלים, מחוות קטנות, פעילות רומנטית , שיחה (לדבר על חויות נעימות) הסתכל במראה: בדוק היכן אתה יכול לחולל לשינויים פיזיים וויזואלים קלים, למראה יפה יותר ולריח נעים יותר.

אפשרו לעצמכם לקבל את מה שאתם רוצים. בקשו את מה שמגיע לכם ותנו קול לצרכים שלכם. להיות מסופק מינית ולהרגיש מבוקש על ידי בן או בת הזוג הוא חלק לגיטימי ובריא של מערכת יחסים.

תקשורת: דבר עם בת זוגתך על החששות שלך. זכור להיות רגיש כאשר הנושא עולה ובחר את הזמן המתאים - לא כאשר אתה נמצא באמצע ויכוח. בת זוגתך עלולה להתנגד לשיחה יתכן וקיימות בעיות בסיסיות כמו לחץ, דיכאון, מתח או תרופות שמפריעות לחשק המיני שלה, היה מבין ותומך. אם היא מסרבת לפתח שיחה על זה, עודד אותה להביט פנימה בתוך עצמה כדי לקבל תובנות לגבי הבעיות שלה. אם כל השאר נכשל, בקש ממנה להשתתף במפגש אחד לטיפול זוגי, כך אתה יכול להתחיל ליצור שינויים.

קח אחריות: הפסק להתלונן על מה שאתה לא מקבל והתחל ליצור את מה שאתה רוצה. גברים נוטים לקחת את הזוגיות כמובנת מאליה, ולכן הם משקיעים פחות. אתה לא שחקן, אתה הבמאי, ואתה יכול להעלים את הבעיה.

יצירתיות: היה יצירתי בחיי המין שלך. מצא דרכים חדשות כדי לרענן להוסיף מעט כיף אנרגיה והתרגשות לתוך מערכת היחסים שלכם. יחסי מין בחדרים שונים של הבית. נסה תנוחות שונות. אל תרגיש בושה או פחד כאשר אתה נותן או מקבל את מה שאתה רוצה. תנו לעצמכם רשות לחקור את הפנטזיות זה של זו בכל דרך אפשרית. עם זאת, להביא צד שלישי לחדר השינה אינה התשובה.

היה סבלני, והכי חשוב, פנה אל בת הזוג. ושוחח אתה על תוכנית ששניכם מסכימים ומתרגשים ממנה, עבור לשלב הביצוע.

זכור הזוגות המאושרים ביותר הם אלה שחיים באהבה ותשוקה.

עצה לנשים: צאו מהראש וכנסו למיטה.
 


- קידום אתרים, בניית אתרים