עלינו

"סוף סוף מלמדים אותנו איך לעשות זוגיות אמיתית."
אסנת ואבישי גרייצר
מומחים בהובלת זוגות ממשבר להצלחה ב30 יום

אסנת: "הכרתי את אבישי כאשר הייתי בת 16 ולו רק מלאו 21. היינו ילדים, כנראה תמימים מדי ובעלי השקפות עולם מנוגדות כתוצאה מדרכי חינוך שונות. החיים הביאו אותנו לעבור תקופות מאתגרות תוך גידול וטיפוח שלושה ילדים מופלאים

על קצה המזלג ? חווינו תקופת חיים בארה"ב, משברי נישואין של בני זוג, אשר אחד מהם עבד בהיי-טק וטרם הזכרנו חמש שנות טיפולי פוריות, אשר בהחלט הותירו משקעים לא פשוטים. אבישי, אולי תתפוס פיקוד ותמשיך מכאן? כמדומני יהיה זה שינוי מרענן..."

אבישי: "אסנת המקסימה קורצת אליי ואני מביט בחיוך הממזרי שלה, מותח עצמי אל עבר המחשב באנחה טיפוסית, וממשיך מפה את המכתב האישי שלנו אליך.
המקום אליו הגענו בחיים, מתוך השקעה, רצון וצורך גם יחד, מאפשר לנו לזהות, באובייקטיביות מפתיעה, את מכלול האירועים שעיצבו אותנו כבני זוג לאורך הדרך. ימים מאושרים של זוגיות ומשפחה, רגעים קטנים שהיוו עבורנו עולם שלם, אך גם לא מציאותי, מכיוון שמולם תמיד המתינו בסבלנות ימי המשבר הקשים, ימי מריבות ואי קבלה אחד של השניה. לא כל זוג יכול לעבור מסלול חיים שכזה בהצלחה או לפחות בהשלמה, לא כולם קמים מהמורדות בשלום ובשלווה, תוך שילוב ידיים והליכה אל עבר השקיעה."

בנינו פלטפורמה מיוחדת
כמאמנים מוסמכים ומנוסים וכבני זוג שהיו על סף גירושים לפני 15 שנה, אנו גאים להציג פלטפורמה מיוחדת שבנינו בכדי להעביר את היכולת שלנו הישר אליך.
הפלטפורמה מסייעת לך לזהות לאן ברצונך להגיע בתחום הזוגיות והאהבה בחייך, מאפשרת לך לראות את המקום אליו הגעת היום ותומכת בך מעכשיו ועד להגשמת התוצאה הנכונה לך.

שלום לבלבול ! ברוכה הבאה: זוגיות באהבה
אנו שמחים להיות החלוצים בשטח, אשר מאפשרים לאנשים לומר "ביי ביי" בידידות לעולם הבדידות , לומר "ביי ביי" לרגשות האכזבה, הבלבול, והספק האין סופי לטובת הרמוניה, זוגיות, אושר ובריאת זוגיות נכונה לחיים.

אפשר ומומלץ ללמוד כיצד בונים זוגיות המתקיימת בהנאה והרמוניה.
ניתן להשיג זאת, בכל גיל ובכל שלב בחיים.
ביכולתנו לעזור לכל מי שבוחר לייצר עליה משמעותית בתחום האהבה והזוגיות בחיים."

זה באמת אפשרי.

Victoryag


הרשמו עכשיו וקבלו במתנה את המדריך לקבלת החלטות הצעד הראשון אל האושר
דואר אלקטרוני:*
שם:*

 


אסנת גפן גרייצר
סופרת רב המכר "From Realtionsh*t to Relationship" ומרצה , מנכ"לית חברת Think2Be בעלת הסמכה באימון וייעוץ של חברת  LifeSuccess Consulting העולמית ו- Emotion ישראל, קינסיולוגית מוסמכת, נסיון של למעלה מ- 15 שנים להנעת אנשים למימוש הפוטנציאל.

 

אבישי דן גרייצר
סופר רב המכר "From Realtionsh*t to Relationship"  ומרצה , בעל הסמכה באימון וייעוץ של חברת  LifeSuccess Consulting העולמית, CFO ומנהל עסקי בחברות הייטק בינלאומיות, בעל נסיון של 30 שנה בפיתוח מנהלים.
.

 


- קידום אתרים, בניית אתרים