הלב החכם

הטכניקה הזו תשפר את איכות חייכם , תשפר את יכולת החשיבה שלכם , תעזור לכם ליצור אהבה ולהשפיע על הסביבה שלכם .

הקשר בין המוח ללב

רובנו למדו בבית הספר שהלב מגיב ל" פקודות "שנשלחות על ידי המוח בצורה של אותות עצביים. עם זאת, מה שרובנו לא יודעים שהלב בעצם שולח יותר אותות למוח מאשר המוח שולח ללב! במילים אחרות, לא רק שהלב מגיב למוח, המוח מגיב ברציפות ללב.

ההשפעה של פעילות הלב על תפקוד המוח נחקרה בהרחבה על פני 40 השנים האחרונות.

המחקר הוכיח כי דפוסים שונים של פעילות לב מושפעים ממצבים רגשיים שונים, כאשר דפוס קצב הלב הוא לא יציב אותות עצביים הנעים אל המוח מעכבים תפקודים קוגניטיביים ומגבילים את היכולת שלנו לחשוב בבהירות, לזכור, ללמוד, שיקול דעת וקבלת החלטות יעילות. (זה עוזר להסביר מדוע אנו עשויים לעתים לפעול באימפולסיבית כאשר אנחנו תחת לחץ.)

לעומת זאת, לדפוס מסודר ויציב יותר של אותות מהלב למוח יש השפעה הפוכה, זה מקל על התפקוד הקוגניטיבי ומחזק את הרגשות החיוביים והיציבות הרגשית.

גורמים רבים משפיעים על הפעילות של הלב. אלה כוללים דפוסי נשימה, פעילות גופנית, ומחשבות. מחקר הראה כי אחד מהגורמים החשובים ביותר המשפיעים על קצב הלב שלנו הוא התחושות והרגשות שלנו.

מתח רגשי הכולל רגשות כמו כעס, תסכול וחרדה מעורר דפוסי קצב לב לא סדיר , הגורמים לגוף שלנו לפעול בחוסר יעילות, לרוקן את האנרגיה שלנו, ולייצר בלאי לכל המערכת שלנו. זה נכון במיוחד במקרה של רגשות שליליים ומתח ממושכים ושכיחים.

לעומת זאת, רגש חיובי ישלח אות שונה מאוד בכל הגוף שלנו. כאשר אנו חווים רגשות מרוממים כגון הערכה, שמחה ואהבה; אנחנו עוזרים למערכות בגוף שלנו להסתכרן ולעבוד טוב יותר.

הלב החכם

מדענים גילו שללב מערכת עצבים פונקציונלית מתוחכמת שתוארה כ "מוח הלב." המכיל מעל 40,000 תאי עצב, הנותנים ללב תחושת יכולת עצמאית, לעבד מידע, לקבל החלטות, ואפילו להפגין סוג של למידה וזיכרון. הלב הוא מערכת חכמה. המחקר גם גילה כי הלב הוא בלוטה הורמונלית שמייצרת הורמונים המשפיעים על המוח ותפקוד הגוף. הורמוני הלב הם אוקסיטוצין המכונה "הורמון האהבה". המדע החל להבין את השפעות השדות האלקטרומגנטיים המיוצרים על ידי הלב, יש ראיות לכך שהמידע שנמצא בלבו של אדם עשוי לשחק תפקיד חיוני בסנכרון גוף שלנו ועשוי להשפיע גם על אחרים סביבנו.

עכשיו כשאנחנו מבינים את ההשפעה של הלב על המוח והמוח על הלב בואו נלמד טכניקה פשוטה שמטרתה לסכרן את הלב עם המוח. לשיפור יכולות החשיבה, שליטה על הרגשות, ייצור הורמון האהבה והשפעה חיובית על הסובבים אותנו...

טכניקת נשימות הלב

ארועי המרכז לזוגיות

הכנסו הרשמו והבטיחו מקומות לערב ליצירת מערכות יחסים יוצאות מן הכלל

הסדנה הטובה, היעילה והמהירה ביותר למציאת זוגיות

אנחנו עוזרים לאנשים לנוע בכל מיני צורות , בהרצאות, בסדנאות קבוצתיות ובסדנה פרטנית, הדרך שלנו היא באמת מיוחדת כי אנו עובדים עם זוגות , שעל פניו נראה שהם לעולם לא ישארו יחדיו, ואם ישארו בודאי יהיו אומללים. אתה יכול להיות אחד מהזוגות האלה , יתכן ויש רגעים שתאמר לעצמך וואו לעולם לא נסתדר ביחד, אנחנו הולכים לקראת גירושין, זמן קצר לאחר מכן תוכלו לצפות בעצמכם אוחזים יד וברגע מסויים מתחברים חזרה , תמצאו אחד את השני כשהניצוץ קם לתחיה, זה נפלא לחוות את זה, גם אם בתחילה אתה לא מתחבר לזה. בסופו של דבר תתחבר ותחווה בעצמך. זו חוויה לראות את הניצוץ שלכם חוזר, במקום שמישהו יספר לכם כיצד עושים את זה , אתם תחוו את זה בזמן אמת. בתחילה תחוו את זה ואחר כך תלמדו את זה ולבסוף תרגישו את השינוי בזוגיות שלכם. אפילו הדרך בה אתם מתקשרים תשתנה. אתם תצחקו על הדברים שבעבר הכעיסו אותכם... תרגישו את תחושת החופש וכאן יופיע הניצוץ והכל יתעורר לחיים החדשים שלכם.

ההבחנות, כלים, אסטרטגיות, תובנות, והעקרונות שנחלוק איתכם הם תוצאה של חיינו המשותפים כזוג, הכלים שקיבלנו מהטובים ביותר כמו גם את הנסיון והחוויות שלנו בעבודה עם מגון של אנשים שחוו בעיות דומות.

עכשיו הזמן לפעול ולהתחיל ללמוד באופן אישי, להשתתף ולחוות את הדבר האמיתי כאשר אתם משנים את האמונות שלכם, חודרים את הפחדים שלכם ומשתלטים על המיומנויות הבסיסיות הדרושות כדי ליצור את הקשר המוחלט שאתם רוצים וראויים לו.
 


- קידום אתרים, בניית אתרים