חוויות

לקוחות ממליצים
ביום שהפנמנו שהיחסים בינינו הגיעו לשפל חדש שלא הכרנו לפני זה, הבנו שאם אנחנו רוצים לטפל בזוגיות שלנו, אז יפה שעת אחת קודם.. כי אחרת זה עלול להידרדר כמו כדור שלג.
את אסנת ואבישי (הגרייצרים) כפי שאנחנו מכנים אותם, פגשנו בהרצאה שהם העבירו יחדיו.
אהבנו את הדרך שבה הציגו אבישי ואסנת את הטיפול זוגי, הייתה כימיה מהירה באותו ערב, ומיד יצרנו קשר. בהרצאה הם דיברו בצורה פשוטה מאוד ועם הרבה רגש.
השיתוף שלהם גרם לנו לבחור בהם כמטפלים. כבר לאחר הפגישה הראשונה הרגשנו שעשינו בחירה טובה. מיד הרגשנו במפנה, שכן בזכות הגישה והעבודה שיש לעשות יחד, השיחות והמטרות שיש לשוחח עליהן נוצר שוב חיבור וקרקע פורייה לשיתוף פעולה בין שנינו.
היום אנחנו מתפקדים כזוג שמתקשר, קשוב אחד לצרכים של השני. העשייה המשותפת עושה פלאים לזוגיות שלנו. הכלים שקיבלנו עוזרים לנו בנקודות משבר קטנות שכמובן שעדיין נתקלים בהם לעיתים.
א.ע. מהדרום

ידעתי בסתר ליבי כי הבחירות שביצעתי בבני זוג לאחר הגירושין היו בחירות בלתי אפשריות לזוגיות, הבחירות היו על סמך חשקים, מאווים וללא המשכיות רצינית.
יום אחד החלטתי כי דרוש שינוי, והשינוי צריך לבוא ממני ואצלי בראש ובראשונה. עברתי בעזרת אסנת ואבישי תהליכים אישיים רבים במהלך השנתיים האחרונות. לפני שנה עברתי קורס להשגת יעדים בכיכובם של השניים. הצבתי לעצמי מטרות ויעדים שהושגו במהלך השנה. מטרת הזוגיות הושגה תוך זמן קצר ביותר. לא האמנתי.
הגדרתי מהן מטרותיי ורצונותיי מבן זוגי לעתיד. לאחר הפגישה הראשונה הייתי ברורה מאוד לעצמי ולסביבה. קבלתי בהירות! קודם לכן חייתי במין ערפול, מיסוך שהייתי מודעת לקיומו, אך לא ידעתי לסלקו. בזמן קצר ביותר תוך בחינה יסודית, מעמיקה ומקצועית של השניים הסרנו את הערפל, ומצאנו את המטרות שאליהן שאפתי להגיע.
כיום אני לאחר זוגיות שנמשכת שנה שלמה ( עבורי זהו הישג בלתי רגיל), ממשיכה להציב מטרות כדי להגשימן בזוגיות, כי לאחר שנה הבנתי שיש תכונות נוספות בבן זוג שלא הייתי רוצה לוותר עליהן בזוגיות. כל התובנות הללו, כמובן שהושגו בעזרתם המקצועית והחיננית של אסנת ואבישי המדגימים להפליא ביניהם, זוגיות מופלאה מה היא.
אורלי אלוף, רמת גן

הגעתי למצב של תחושת תקיעות בחיים. הרגשתי חסרת האומץ והיכולת לבצע שינוי, לא ידעתי בכלל איזה סוג של שינוי צריך, אבל משהו בי ידע שזה הכרחי. הייתי תחת תחושה של חוסר אונים, עסוקה רבות בשלילי ובפסימיות.  הכרתי את אסנת ואבישי דרך חברים שהביאו אותי לשמוע הרצאה שלהם ואח"כ גם השתתפתי בסדנא שהעבירו. לאחר זמן מה ברגע מאוד קשה בחיי, משום מה ומבלי להיות תחת תהליך אימון, מתוך אינטואיציה, הייתה זו אסנת איתה בחרתי לדבר ולשתף, אשר ביחד עם אבישי עזרו לי לצאת מהמצב.

הרגשתי במבוכה כשהתקשרתי פתאום לאסנת שלא ממש הכרתי בזמנו, ומתוך כל החברים והחברות או אפילו אמי, אבל בסופו של דבר היא נתנה לי תחושה מאוד טובה של הבנה שלא מצאתי במקום אחר ואז הבנתי שעשיתי את הדבר הנכון כי מכאן חל התהליך שבו הכול השתנה. הכימיה ביניהם מעצימה את היכולת שלהם לתת מה"אני מאמין" של כל אחד מהם בנפרד, ויחד עם זאת להשלים אחד את השני.
אסנת ואבישי הם זוג מנצח ויש להם מין כוח להשפיע על אנשים. הדברים שנאמרו והצורה שבה נאמרו מאוד הצליחו לחדור אלי. ברור היה לי שאין כאן רק עניין של דיבורים אלא צורך בעבודה פנימית קשה.
מאוד התחברתי לדברים ולא הטלתי בהם לרגע ולו ספק אחד.
כבר אחרי הפגישה הראשונה עם אסנת ואבישי התקבלה אצלי ההחלטה שאני רוצה ומוכנה לעבודה הפנימית הקשה. אחד הדברים שחדר אלי כבר בפגישה הראשונה הוא שהכול תלוי בי.
בהמשך הדרך נעזרתי בתמיכה ובסיוע של אסנת ואבישי ואז התעמקה הבנתי בעד כמה הדברים תלויים בי ועד כמה דברים פשוטים ואפשריים. אסנת ואבישי מצליחים להביא אותי ליהנות רק מלשמוע אותם,
הדרך והחוויות האישיות שלהם מהווים דוגמא אישית, שאני באופן אישי מאוד התחברתי אליה.

ה"אני" של אחרי התהליך זו בהחלט לא ה"אני" של לפני התהליך. התהליך הביא אותי ל"אני" שהוא: מאמין, אופטימי, בטוח בעצמו וביעדים שלו.
אנשים סביבי מבלי שידעו שעברתי תהליך, מבלי שידעו דבר על חיי החלו לשים לב לגישה שונה בכלל בחיים, העירו לי שאני "ממש קורנת". אני יודעת בתוכי כי השינוי שייחלתי לו כנראה הגיע והוא הכול פנימי. שינוי פנימי שפתאום החל להביא לשינויים אחרים בחיי (סוף סוף העזתי לעזוב את הדירה החשוכה בה גרתי, השגרה שלי השתנתה ועוד – כל זה מבלי לשים לב).
בתחום הזוגיות לראשונה אני מבינה מה אני מחפשת, איזו זוגיות הייתי רוצה ומה זו בכלל זוגיות.
לפני התהליך תמיד הצהרתי שאני רוצה זוגיות ובתהליך עצמו הבנתי שהכול היה מהפה החוצה.
הבנתי שלא ממש רציתי בזה או הייתי מוכנה לזוגיות, אף פעם לא התעמקתי במשמעות של לחיות בזוגיות. כיום אין לי זוגיות, אבל כן יש לי סוף סוף מודעות למה שאני רוצה ובמה זה כרוך.
יש לי את הבטחון שאוכל לקבל את מה שאני רוצה, יש לי אמונה והכי חשוב יש לי מוטיבציה רבה  ויכולת ליהנות מהכאן ועכשיו.
אליז, מרכז הארץ

רוצה ובוחרת להודות לכם על תהליך מדהים שעברתי בעזרתכם ובהדרכתכם, הגעתי עם כל הפחדים ותסכולים של רווקה בת 40, ואני יוצאת לאחר שישה מפגשים מרגשים, צעירה, יפה, חכמה ומאוד מאוד אטרקטיבית, וכל זאת ללא שימוש בכירוגיה פלאסטית או אחרת...

כבר עברתי אי אילו סדנאות בחיי, אך אני מרגישה שבעזרתכם זכיתי בעצמי מחודשת, למדתי להנות מעצמי ומהדרך בה אני הולכת, למדתי להאמין בעצמי, לכבד את עצמי ולפרגן לעצמי,
למדתי לאהוב אותי ולהעריך את עצמי, ולדעת בדיוק מה אני שווה, לא להתפשר ולא לוותר.
למדתי גם מה באמת אני רוצה.
הכלים שקיבלתי ממכם משמשים אותי יום יום במפגשי עם העולם, עם בני משפחה, לקוחות ואנשים שאני פוגשת בדרך, והם עובדים כמו קסם, אף על פי שהם נוסחה ברורה.
אני מאמינה שבן הזוג המקסים שלי, לא יאחר לבוא, כי כמה אפשר להתנגד לעוצמתו של המגנט שנהייתי... ומי היה מוכן לוותר על מציאה כזאת?
באהבה גדולה, ובתודה,
http://www.loristack.com שרון. מרכז הארץ

לאסנת ואבישי גרייצר הגעתי לפגישת הכרות .
לאחר ההכרות איתם, הבנתי שאין מנוס ואני חייבת לעבור תהליך איתם.
במהלך סדרת המפגשים, הבהרתי וחידדתי לעצמי את המטרות שלי, הן בחיי האישיים והן בחיי המקצועיים.
במפגשים נעשה בירור מדוייק לגבי המטרות שלי, הובהרו חסמים והפרעות וטופלו באופן מיידי.
קבלתי כלים מיידים ומעשיים להשגת מטרותיי באופן מיידי.
הכלים היו פשוטים, נגישים ומעשיים לגמרי.
בסיומו של התהליך, אני נמצאת בנקודה גבוהה וחזקה יותר.
אני מרגישה מוכנה ויודעת כיצד להשיג את מטרותיי.
תחושת ביטחון ונינוחות ממלאת אותי. והביטחון הוא יציב, מהודק ומרגיש נכון.
בכלים שקבלתי מהגרייצרים אני יודעת שאצליח ואני בדרך לכבוש את העולם !
בתשבע

אסנת ואבישי הם צוות לעניין.
אסנת עם העיניים הזורחות גם בחשיכה (הרגשית) ואבישי עם הארשת המדעית והרצינית, מהווים דוגמא מצויינת לשלמות שיכולה זוגיות טובה בין גבר לאישה ליצור.
מיד כששמעתי שהם מטפלים ביחד הרגשתי שזה מאד נכון בנושא של זוגיות ואכן צדקתי.
זוגיות כמובן לא נמצאת בחלל ריק ובתהליך נוגעים בכל האספקטים של החיים והתמורות שחלו בחיי תוך כדי השבועות הספורים הללו מדהימים ביותר.
הייתי בטיפול של שישה מפגשים למציאת זוגיות ואהבה ו.. אני לא רוצה להיות דרמטית אבל אני חושבת שהם שינו לי את החיים!!
ממליצה בחום.
קרן

הגרייצרים הם הגאונות שבפשטות.
זהו. ככה. בשילוב של איתן שגב חברי האלוף, מנתח קווי אופי לפי תווי הפנים - יצרו ערב זוגות מרשים, אינטימי ומלא חן עם תובנות שנלקחו כצידה לדרך היישר לתוך הזוגיות והחיים שלנו.
לא רק שבילינו ערב כייף, גם למדנו על עצמנו בחיוך, בצחוק, בהומור, באווירה מקבלת ואוהדת.
תודה וכמובן מומלץ בחום. לסחוב את בן/בת הזוג ולטוס על זה!
ציקי אורון - אדריכלית פנים ומעצבת רגעים

הגרייצרים הם הגאונות שבפשטות.
זהו. ככה. בשילוב של איתן שגב חברי האלוף, מנתח קווי אופי לפי תווי הפנים - יצרו ערב זוגות מרשים, אינטימי ומלא חן עם ובנות שנלקחו כצידה לדרך היישר לתוך הזוגיות והחיים שלנו.לא רק שבילינו ערב כייף, גם למדנו על עצמנו בחיוך, בצחוק, בהומור, באווירה מקבלת ואוהדת. תודה וכמובן מומלץ בחום. לסחוב את בן/בת הזוג ולטוס על זה!
ציקי אורון - אדריכלית פנים ומעצבת רגעיםהיה לי העונג להשתתף בשבוע שעבר עם בת זוגתי אצלכם במפגש . שנינו יצאנו מוקסמים ונדהמים מהיכולת שלכם לתת כלים למערכת זוגית במיוחד אמ היא קיימת שנים רבות. השילוב עם איתן שגב, בעל שם עולמי בקריאת תווי פנים משלבת כלי חזק ויעיל להבנת הזוגות שנמצאים מולכם ולאפשרות מצדכם לתת כלים מעשיים להתמודד עם מערכת זוגיתלכל הזוגות ממולץ בחום מהבדל של שבוע אחרי אני יכול להגיד מילה אחת שתסכם הכול שאפו !
רפי בן בנישתי - הון פיננסים - ייעוץ משכנתאות ופתרונות אשראי לעסקים

איתן אסנת ואבישי הם מיקצוענים אמיתיים. 
הייתי עם בת זוגי בסדנת "להעיר את האהבה (מבפנים) מהפנים". השילוב המדהים בין קריאת הפנים של איתן Face Read מדהימה בכל פעם מחדש.היכולת שלו לזהות את האדם שמולו ואת נקודותהחיכוך האפשריות בזוגיות נעשית בצורה כל כך מדוייקת מצד אחד וכל כך נעימה ומכילה מן הצד השני, מה שמאפשר לאדם או לזוג שמולו לקבל את הדברים ולהתחיל עבודה זוגית באותן נקודות אישיותיות שהם גילו זה עתה. מעבר לכך איתן מקצוען בתחומו והיכולת שלו ליצור תקשורת נעימה ונקיה יוצרת משהו מיוחד עבור כל אדם במפגש. היכולת של אבישי ואסנת לקחת את הדברים שעולים ולהכנס לעובי הקורה עם כל זוג בדרך שמתאימה לו, היכולת להיות מדויקים ורגישים ולאפשר לכל אחד לקבל תובנות לתוך הזוגיות שלהם היא פשוט מעוררת התפעלות.ממליץ בחום להיפגש עם הזוג המדהים הזה כ יש לו מה לתת.תודה,

ניצן קליין - מלווה מנהלים ובעלי עסקים להצלחה

ביום המשפחה האחרון, שחל בשבוע שעבר, קיבלתי זר פרחים מדהים מבן זוגי.מאורע נדיר זה התרחש בעקבות ערב מופלא, בו היה שת"פ איתן לבין אסנת ואבישי גרייצר, מנהלי ביה"ס לזוגיות.שתה"פ ביניכם הביא להרבה תובנות בזוגיות, להבנה מהם הדגשים שחשובים לכל אחד מבני הזוג.הצלחתם לתת כלים מעשיים ופרקטים, בזכות קריאת הפנים של איתן והפרשנות של אסנת ואבישי.אין ספק שהפלאת לקרוא תכונות אופי מדויקות ונכונות דרך תווי הפנים, ואף מצאת את החיבורים המתאימים בין שני אנשים שונים.המפגש של אבישי ואסנת בשילוב איתן שגב - קריאת פנים, מעולה!! נותן תובנות, ממחיש, מסביר וגם על הדרך מהנה ומגבש.ממליצה בחום,
יפעת אנג'ל - מעצבת פנים

אני מעביר סדנאות והרצאות כבר תקופה ארוכה ואני משתף פעולה עם הרבה יועצים ומומחים. ביום רביעי שיתפנו פעולה אסנת, אבישי ואני בסדנת "להעיר את האהבה (מבפנים) מהפנים" ובשבילי זאת הייתה חוויה מיוחדת מכיוון שבפעם הראשונה בחיי פגשתי מומחים לזוגיות מקצועניים אמיתיים וחדים כמו לייזר. תוך 3 שעות הגענו לתוצאות מדהימות. איזה כייף שיש לי פרטנרים כמותכם.
איתן שגב - מומחה לאבחון אישיותי ע"פ תווי פניםהרשמו עכשיו וקבלו במתנה את המדריך לקבלת החלטות
הצעד הראשון אל האושר
דואר אלקטרוני:*
שם:*

 


- קידום אתרים, בניית אתרים