הטיפים הטובים ביותר לזוגיות מאושרת

קיבצנו עבורכם את 13 הטיפים הטובים ביותר לזוגיות מאושרת

בימים אלה, יותר ויותר זוגות מאושרים משתמשים ביועצים כדי לשמור על קשר האהבה שלהם. כאן, קיבצנו את העצות הטובות ביותר של המומחים הגדולים לאהבה - בחינם!

תחילתה של מערכת יחסים היא בדרך כלל החלק הקל, השמירה על הקשר היא זו שמסבכת את העניין. בגלל זה גדל והולך מספר הזוגות (כן או לא נשואים) שהולכים לטיפול זוגי כטיפול מנע כנגד זמנים קשים, ביודעם שהמכה היא בלתי נמנעת... וכדי ללמוד כיצד לשמור על הזמנים הטובים לתמיד. כדי להקנות לך הרגלים לחיי האהבה, קיבצנו את הדברים החשובים החל ממחוות קטנות ועד השקעה מתמשכת. כלים אלה יסייעו לך לשמור על זוגיות שמחה ובריאה.

 

1. לפעול מחוץ לקופסה

זוגות מפתחים דינמיקה יחודית: האופן שבו הם מתייחסים זה לזו חוזר על עצמו שוב ושוב. אם נשבור את הדפוס ונפעל בניגוד לתבנית - בצורה חיובית - נוכל להזריק חיים חדשים לתוך מערכת היחסים. לדוגמה, אם את תמיד מתעצבנת על הגבר שלך כאשר הוא אינו מבצע מטלה מסוימת, נסי לפנות אליו בנימה ידידותית, ואז בהפתעה להודות לו על משהו טוב שהוא עשה. זה תמיד עובד.

 

2. להרבות במגע

אין ספק שאתם מחבקים ומנשקים אחת את השני לשלום ואולי מתכרבלים קצת אחרי קיום יחסי מין. אבל פעולות פשוטות כמו ללטף לו את היד בזמן שאתם צופים בטלוויזיה, לקחת את כף ידה כשאתם הולכים ברחוב, או ללטף את בירכו במהלך הערב גם הם דרכים ליצירת קשר. נגיעה בשותף שלך במשך היום מעוררים את הורמוני התחושה הטובה, אשר מיידית מחזק את התשוקה שלך וגורם לך להרגיש קרוב יותר ברמה היצרית.

 

3. אל תהיו "החבר הכי טוב"

להיות חבר עם בן הזוג שלך זה נהדר בתיאוריה. אבל זה סוג של חיבור שבעצם עלול להרוג את חיי המין שלך. את יכולה למצוא את עצמך בקשר הדומה לחברות של "שותף לדירה", ולא קשר חם. אל תרשי לעצמך לאבד את המתח המיני אשר ריגש אותך בתחילת מערכת היחסים שלכם. שמרי את המפגשים לפטפטת כאשר את מבלה עם החברות שלך ואת האנרגיה והסקסיות שלך לחיבור עם בן הזוג שלך.

 

4. תהנו מדיאטה של סקס קבוע

אם את רוצה לשמור על קרבה עם הגבר שלך, צאי מהראש שלך וכנסי למיטה. גברים מרגישים נוח יותר בחיבור עם נשים ברמה הפיזית, לא בדיונים עמוקים. כדי לחזק את הקשר שלך, סגלי גישה לתאווה שלך כפי שהיית עושה במשטר הכושר שלך או התזונה שלך - הפכי את זה לחלק מהשגרה שלך. הגדרי מטרה לקיים יחסי מין לפחות פעמיים בשבוע.

 

5. כל אחד מדבר בתורו

כדי לוודא שלכל אחד יש הזדמנות לומר את מה שבראשו במהלך שיחה או מחלוקת – ולהצליח להעביר את המסר – קחו לסרוגין את תפקיד המטפל, שבו האחד מקשיב בזמן שהשני מדבר.

 

6. מצא את נקודות החיבור

כאשר מבצעים החלטות משותפות, נסו למצוא מכנה משותף. כל אחד צריך לרשום בדיוק את מה שהוא רוצה. בואי נאמר שאת מצפה לחופשה ברומא לטיול ביקור בחנויות ובמסעדות, בעוד הוא רוצה מפלט סטלבט שבו הוא יכול להתבטל על יד הבריכה ללגום קוקטיילים עם מטריות בכוס. עכשיו הרצונות שלכם רשומות בבירור על הנייר, אתם יכולים לבחור מקום שיספק את הצרכים של שניכם. עיר מגניבה, שמש מחממת ... מה דעתך על רודוס?

 

7. להיות יותר חיובי מאשר שלילי

יש דרך יעילה יותר להוציא כעסים מאשר להתלונן בכעס. השחל את ההערה השלילית שלך בין שתי אמירות חיוביות. אם למשל אתה רוצה להתלונן על שהיא תמיד מאחרת, נסה משהו כמו "את יודעת, אני אוהב את זה שאת כל כך רגועה ונינוחה, אבל זה באמת מפריע לי שאת עובדת עד מאוחר. אני בטוח שאת עדיין יכולה להיות האשה הכיפית שאני מעריץ וגם להגיע בזמן. "

 

8. שקפו אחד את השני

כאשר אתם משוחחים על נושא רציני, קל מאוד להתפס ולשקוע במחשבות על איך אני הולך להגיב, ואז אתם לא באמת נוכחים ומקשיבים למה שנאמר. זו הסיבה שחשוב כל כך לשניכם לשקף ולחזור על מה שבן הזוג אומר: כך אתם יודעים שאתם באמת מקשיבים ואתם גם מרגישים שהבינו אותכם.

 

9. הגדל את הסובלנות שלך

אף אחד מכם לא מושלם, והמוזרויות שלכם כנראה ישארו. אז במקום לתת לאותן תכונות מעצבנות לרקוד על העצבים שלך, צרי קשר עם תכונה הפוכה לאותם פגמים מסוימים, גם אם הם לא נראים מיד. במקום להתעצבן כשהוא מתחיל לצרוח מול הטלוויזיה, למשל, הזכירי לעצמך כמה את אוהבת את התשוקה שלו. או אם הביישנות שלו עם אנשים חדשים מטרידה אותך, חשבי על כמה זה מרענן להיות בחדר עם גבר גזעי ואמיתי ולא עם איזה אחד חצוף שחייב לשוחח עם כל הנוכחים בחדר.

 

10. קחו פסק זמן

זה חשוב שתקחו הפסקה מהשגרה היומיומית לבלוי זוגי - טלפונים סלולריים ואינטרנט הם מחוץ לתחום. זה יכול להיות טיול של יום כיף או סתם כמה שעות של שקט לעצמכם. הנקודה היא פשוט לגנוב זמן ביחד (גם אם אתם לא הולכים לשום מקום), כך שתוכלו להתחבר

מחדש, ללא כל הפרעות.

 

11. תני לו גיבוי

אולי את לא מסכימה עם בן הזוג שלך כשהוא רב עם חבר או שהוא חושב שהבוס שלו היה לא הוגן, אבל את צריכה תמיד להיות בצד שלו ... ולהיפך. אחרת, שניכם תרגישו שאתם לא יכולים לסמוך זה על זו. זה לא אומר שצריך לקחת את גישת "אתה תמיד צודק " כל הזמן. רק להקשיב לו, ולתת לו לדעת כי את תתמכי בו ולא משנה מה.

 

12. בזבזו קצת כסף זה על זו

אתה לא צריך לחכות לאירוע מיוחד כדי לתת מתנות קטנות כדי להראות את האהבה שלך. למעשה, מתנות הן כיפיות ויותר משמעותיות - כאשר הם לא צפויות. נסה לישם הרגל של החלפת תשורות מתוקות של הערכה ללא סיבה מיוחדת. אל תלך ותפוצץ את המשכורת שלך על זה. זה לא חייב להיות בזבזני, זה רק דרך להראות שאתם באמת - חושבים - אחד את השני. אולי לקנות לו חולצה של הזמר האהוב עליו שראית במבצע או שהוא יפנק אותך בפיג'מה בצבע האהוב עליך.

 

13. להיות דייט טוב

תתמודדי עם זה, אף אחד לא יכול להישאר מרתק לנצח. לאחר זמן מה ביחד, נמוגה ההתרגשות הראשונית, ובן זוגך עלול להתחיל לחוש סוג של משעמם לפעמים. היי, אל תחשבי לרגע שנחלצת מהסכנה - אם את מרגישה קצת אהבה אליו, סביר שהתחושה היא הדדית! כדי להילחם בשעמום, כל אחד בתורו יבוא עם רעיון מעניין לדייט בכל חודש. שימרו את העיתוי ואת הפרטים לעצמכם, נסו לחשוב מחוץ לקופסה - ערב סרט הוא לא בדיוק חדשני. הופעה מדהימה או שיעור בסקייטבורד, למשל, הוא תענוג הרבה פחות צפוי.

 


- קידום אתרים, בניית אתרים